ISPARTA TİCARET BORSASI’NDA YENİ TTK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

ISPARTA TİCARET BORSASI’NDA YENİ TTK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Alanya’da ALTSO’da gerçekleşen ve yoğun ilgi gören Yeni TTK ve Yeni TTK’da denetim semineri sonrasında proje ortaklarından olan Isparta Ticaret Borsası’nda 11.04.2013 tarihinde proje faaliyetleri kapsamında içeriği aynı olan seminer gerçekleşti. Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar faaliyetin Odanın Ufkunu Aç Üyenin Ufkunu Aç projesi faaliyetleri kapsamında gerçekleştiğini ve Isparta Ticaret Borsası üyelerinin de oluşturulacak ticaret portalına dahil edilmesi ile Ispartalı şirketlerin de uluslararası ortaklıklar kurup e-ticaret yapabileceklerini söyledi.

fotoğraf

İlk konuşmacı Av Ahmet Orhun, Yeni Türk Ticaret Kanununun Ticari İşletme ve Şirketler Hukukuna Getirdiği Yenilikler ile Yeni Türk Ticaret Kanununun Şirketler için getirdirdiği yükümlülükler konularında bilgiler verdi.

IMG_0242

Doç Dr Süleyman Uyar da, “Yeni Türk Ticaret Kanununun Şirketlerin Muhasebe, Denetim ve Kurumsal Yönetim Sisteminde Meydana Getirdiği Yapısal Değişiklikler” konusunda bilgiler verdi.

IMG_0246

Alanya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Genel Sekreteri Ercan Çatal, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Erhan Akman ve Proje ekibi faaliyete katıldılar.

IMG_0231